KONST / Litografier / Färglitografi 12769377
nr 1276 9377
Margareta Wilk
(1921-2000), Sverige
Färglitografi, 3 st, Signerade. Motivet: 67x41 cm
Margareta Wilk född Fischer, svensk konstnär född 1921, död 2000.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 23 september 2019
kl 20:03:51
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
Margareta Wilk
Läs mer om Margareta Wilk